سوالات متداول

سوالاتی که کاربران سایت زیباپسندان از ما پرسیده اند و ممکن است سوال شما هم باشد :

مدتهاست که کارآفرینان و متخصصان فارسی زبان که راه و رسم موفقیت رو را آموزش میبینند و آموزش میدهند ؛ به فایلهای جدید و به روز آمدزشی دسترسی ندارند و اکثر محتواهای موجود در بستر اینترنت مربوط به چندیل سال گذشته و گاهی مربوط به دهه های گذشته هست و هیچ گاه به روز هم نشده. و یا کیفیت تصاویر بسیار پایین و ترجمه های بسیار ضعیفی برای ویدیوهای خارجی ارائه شده. سایت زیباپسندان جدیدترین آموزش ها و به روز ترین سخنرانی ها و با کیفیت ترین ویدیو های جهان را در اختیار شما قرار می دهد. هدف زیباپسندان کمک به افراد موفق جامعه هست که سریع تر به اهدافشان برسند و از مسیر رسیدن به هدفشان لذت ببرند.

کامیاب شو یک بستر ویدیویی است که محتوای آن از جدیدترین ویدیو های آموزشی دنیا که توسط برترین اساتید جهان ارائه گردیده تشکیل شده است. محصولات سایت زیباپسندان قابل خریدار هستند. اما محتوای کامیاب شو رایگان و دانلودی هستند. کیفیت بالای ویدیوهایی که در کامیاب شو قرار داده می شود. بسیاری از کاربران موفق سایت زیباپسندان ، به صورت روزانه به کامیاب شو مراجعه میکنند و آموزش روزانه ی خود را دریافت میکنند. و این عادت مثبت را در خود ایجاد کرده اند تا به صورت روزانه مطالعه ای خوب در زمینه ای که دوست دارند ؛ داشته باشند.

تمامی محتوای وبسایت زیباپسندان توسط تیم اختصاصی جوان و کارشناس ما تالیف و تهیه شده است. با توجه به حساسیت بالای ما در ارتباط با این موضوع ، هیچ گونه محتوای کپی در وبسایت زیباپسندان پیدا نمیشود. ما تمامی مقالات نویسندگانمان را قبول نمیکنیم و فقط به مقاله های ارزشمند و با کیفیت اجازه انتشار می دهیم.

افراد به هیچ عنوان اجازه ندارند که فایل های خریداری شده را در اختیار دیگران قرار دهند یا قسمتی از آن را به اشتراک بگذارند.
محصول خریداری شده فقط متعلق به فردی است که بهای محصول را در سایت زیباپسندان پرداخت کرده باشد. در غیر اینصورت ؛ فرد متخلف تحت پیگرد قانونی قرار داده شده و سایت زیباپسندان ، قانونا تمام ضرر و زیان ناشی از این عمل را از فرد خاطی دریافت می کند . تنها مرجع خرید محصولات و دوره های زیباپسندان ؛ سایت zibapasandan.com است و فروش محصولات در هر جای دیگری از جمله سایت های متفرقه ، تلگرام ، اینستاگرام ، نمایشگاه ها و سمینار ها و … ارائه نمیشود، بلکه فروش محصولات تنها از طریق سایت زیباپسندان انجام می گیرد

تمامی محصولات سایت زیباپسندان دیجیتالی و قابل دانلود است. شما بعد از ثبت یک خرید موفق و اتمام آن خرید ؛ لینک های دانلود به طور خودکار در پروفایل شما قرار خواهد گرفت.